Event Direction

Pozwól by magia odmieniła Twoje wydarzenie

Organizacja wesela i imprez okolicznosciowych

Całe wydarzenie w jednym miejscu

Czym się zajmujemy?

Oferta

organizacja wesela

Dekoracja i organizacja

Dekorujemy sale, kościoły, strefy zewnętrzne, strefy chillout-u, słodkie stoły, parkiety, wejścia, itp. Dekoracje ślubne.

organizacja wesela

Dekorowanie światłem

Dekorujemy światłem statyczny oraz dynamicznym. Oświetlamy ściany, parkiet, dekoracje zewnętrzne, projektujemy loga. W pełni oświetlamy sale bankietowe.

organizacja wesela

Oświetlenie sceniczne

Ofertujemy oświetlenie sceniczne dla zespołów oraz DJ.

organizacja wesela

Nagłośnienie

Nagłaśniamy małe i duże sale bankietowe, aby dźwięk mógł dotrzeć w każdy ich zakamarek.

organizacja wesela

Obsługa i wsparcie

Zarówno przed jak i w trakcie każdej imprezy oferujemy wsparcie techniczne i reagujemy na każdy problem, dzięki czemu zapewniamy Ci spokój także w trakcie imprezy. Organizacja wesela, imprez okolicznościowych, firmowych i bankietów.

Magic...

impreza_6
impreza_10
impreza_8
impreza_7
impreza_9

Memories...

Nasza historia

„Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie”

2017

Zaczynamy

Od tej chwili zaczynamy prężnie działać w branży eventowej oraz uczymy się pragnień ludzi, oczekiwań lokali i sposobów na spełnienie wszelkich pomysłów

Zespół

Tworzymy zespół ludzi z zamiłowaniem do czynienia pięknych wydarzeń i zapałem do organizacji wesela w każdym wymiarze! Prężnie się rozwijamy, nabywamy nowe umiejętności, idziemy za aktualnymi trendami i poszerzamy zapasy sprzętu – tak, aby Wasze wydarzenia były zapamiętane jako najpiękniejszy dzień w życiu.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się na wiedzy nabytej dzięki szkoleniom oraz praktyce. Od roku 2017 rozwijamy się z każdym wydarzeniem i pokonujemy kolejne granice, abyśmy mogli spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które przysparza wiele problemów, a dzięki kompleksowej i zaufanej organizacji całego wydarzenia możesz spokojnie przygotować się do ceremonii bez zmartwień o to, czy wszystko będzie jak należy. 

organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela.

Nasi wspaniali partnerzy

Zaczarujesz swoje wesele?

Chętnie podejmiemy każde wyzwanie, wesprzemy pomysłem i pozwolimy Ci zapomnieć o zmartwieniach organizacyjnych.

Jak o nas mówią

Event Direction

Celina i Dawid

5/5

Bardzo szczerze wszystkim polecam. Impreza była super poprowadzona, wszyscy bawili się rewelacyjnie. Profesjonalnie, bezproblemowo, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wielkie dzięki za imprezę.

5/5

Bardzo polecam, świetnie prowadził moją 18nastkę, można się z nim dogadać, nie ma żadnego problemu z tym co się chce. Można wybrać kolor świateł i dym, w którym się zakochałam. Robi wrażenie.

Patrycja

Kasia i Mateusz

5/5

Perfekcyjnie dobrany styl, dekoracje na najwyższym poziomie w bardzo fajnych pieniądzach. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalizm i pomoc.