Event Direction

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Organizacja wesela i imprez okolicznosciowych

Przeczytaj kim jesteśmy i dlaczego znajdujemy się w tym miejscu!

Nasza historia

„Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie”

2017

Zaczynamy

Od tej chwili zaczynamy prężnie działać w branży eventowej oraz uczymy się pragnień ludzi, oczekiwań lokali i sposobów na spełnienie wszelkich pomysłów

Zespół

Tworzymy zespół ludzi z zamiłowaniem do czynienia pięknych wydarzeń i zapałem do organizacji wesela w każdym wymiarze! Prężnie się rozwijamy, nabywamy nowe umiejętności, idziemy za aktualnymi trendami i poszerzamy zapasy sprzętu – tak, aby Wasze wydarzenia były zapamiętane jako najpiękniejszy dzień w życiu.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się na wiedzy nabytej dzięki szkoleniom oraz praktyce. Od roku 2017 rozwijamy się z każdym wydarzeniem i pokonujemy kolejne granice, abyśmy mogli spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które przysparza wiele problemów, a dzięki kompleksowej i zaufanej organizacji całego wydarzenia możesz spokojnie przygotować się do ceremonii bez zmartwień o to, czy wszystko będzie jak należy. 

organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela. organizacja wesela.

Tworzymy Wasze wymarzone wydarzenia!

Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie swój wymarzony dzień to wiedz, że my jesteśmy w stanie to urzeczywistnić.

Nasi wspaniali partnerzy

Zaczarujesz swoją imprezę?

Chętnie podejmiemy każde wyzwanie, wesprzemy pomysłem i pozwolimy Ci zapomnieć o zmartwieniach organizacyjnych.